מה ההבדל בין מנעולן לפורץ באזור ראשון לציון


רבים טועים לחשוב כי מנעולן ופורץ מנעולים הם אותו איש מקצוע, אבל לא כך הדבר. בכתבה הבאה נבחן את ההבדלים בין אנשי המקצוע ונשפוך אור על ההבדלים ביניהם.


חשוב לרכוש תעודת מקצוע


גם מנעולן וגם פורץ מנעולים נדרשים להפגין השכלה רחבה בתחום ולכן עליהם ללמוד תקופה ממושכת במטרה לקבל תעודה. אולם עבור פורץ מנעולים תהיה זאת תקופת הכשרה של מספר שבועות ואילו עבור מנעולן בראשון לציון לחצו כאן תהיה זאת תקופת הכשרה אשר תכלול מספר חודשים.


שניהם נדרשים להציג תעודת יושר


הן מנעולן והן פורץ מנעולים נדרשים להציג תעודת יושר כתנאי להעסקתם. במסגרת עבודתם הם לומדים להכיר סוגי מנעולים שונים, מנעולים לרכב, מנעולים דיגיטליים וכן סוגי דלתות שונים. יתרה מכך שניהם לומדים כיצד לפרוץ מנעולים או כספות וכיצד להתקינם בשעת הצורך. עם זאת, התכנים אותם לומד מנעולן בקורס עשירים יותר בהשוואה לפורץ מנעולים.

מנעולן באזור ראשון לציון
בכל זאת מה ההבדלים בניהם


אם שאלתם על ההבדלים בינהם הרי מנעולן למד את סודות הרכבת המנעול ובנייתו, הרכבת דלתות רגילות וכן הרכבת דלתות הכוללות מנגנון חשמלי. נוסף על כך מנעולן למד גם את תחום השיווק. באשר לתחום העיסוק הוא נגזר ישירות מנושאי הלימוד שלהם. שניהם עוסקים בפריצת מנעולים במצבי חירום וכן בהתקנת מנעולים- אותם תחומים מחייבים אותם להיות זמינים ללקוחות 24 שעות ביממה. נוסף על כך מנעולן בשטח יכול לכלול במסגרת התפקיד גם שירותי פריצה וייעוץ לשירותי הצלה בעת חירום. מנעולן יכול לעבוד בחנות מנעולים או בעמדה של שכפול מפתחות.


מתי יש לעשות שימוש בשירותים שלהם


ברגע האמת גם מנעולן וגם פורץ מנעולים יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר. אולם בעת מקרה של פריצה הזמנה של מנעולן העובד בחנות אינה תועיל לכם בשל ניסיונו המועט ולכן במקרה הזה   ניתן לעשות שימוש בשירותיו של פורץ מנעולים אשר יש ביכולתו לבצע את העבודה בצורה טובה יותר בשל ניסיונו הרב. כך או אחרת, ההמלצה היא להסתייע בשירותיהם של לקוחות קודמים במטרה לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

כתבה באדיבות הרצל גולדמן המנעולן לאתר הבית לחצו כאן

 

שירותים נוספים של חברת איציק הללה חלקי חילוף לרכב : 

* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha

 
 
 
 
עיצוב