נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : החלפת מצבר בבית הלקוח

איציק הללה

אחד השירותים הפופולאריים ביותר זה החלפת מצבר עד הבית. אותו שירות הנחשב לשירות חדש למדי הינו שירות של יצרניות של מצברי רכב, אך השאלה היא האם מדובר בעסקה משתלמת עבורכם?  מה היתרונות של השירות אין ספק כי אם בעבר היינו... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב מצבר שנפ

  מצבר שנפ סילבר קלסיום גבוה קטבים מהצדקיבולת אמפר: 70AH קוטב: פלוס בצד שמאל  אחריות: 18 חודשים  ארץ ייצור: ישראל  *מיועד לרכב אמריקאי  גם במצבר זה אפשר לקבל שירות מצבר עד... (קרא עוד...)

מצבר שנפ סילבר קלסיום נמוך קטבים מהצד

מצבר שנפ סילבר קלסיום נמוך קטבים מהצד קיבולת אמפר: 66AH קוטב: פלוס בצד שמאל אחריות: 18 חודשים ארץ ייצור: ישראל *מיועד לרכב אמריקאי במצבר זה אפשר לקבל שירות מצבר עד... (קרא עוד...)

מצבר שנפ סופר סטרונג

מצבר שנפ סופר סטרונג קיבולת אמפר: 72AH אחריות: 12 חודשים ארץ ייצור: ישראל קישור לאתר הבית של מצברי... (קרא עוד...)

מצבר שנפ סופר סטרונג

קיבולת אמפר: 46AH אחריות: 12 חודשים ארץ ייצור: ישראל קישור לאתר הבית של מצברי... (קרא עוד...)

איציק הללה מצבר לרכב

מצבר שנפ סופר סטרונג קיבולת אמפר: 80AH אחריות: 12 חודשים ארץ ייצור: ישראל גם במצבר הזה אפשר לקבל שירות של מצבר עד... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב מצבר לרכב

מצבר שנפ סופר סטרונג קיבולת אמפר: 50AH אחריות: 12 חודשים ארץ ייצור: ישראל גם במצבר הזה אפשר לקבל שירות מצבר עד... (קרא עוד...)

מצבר שנפ סופר סטרונג

מצבר שנפ סופר סטרונג קיבולת אמפר: 100AH אחריות: 12 חודשים ארץ ייצור: ישראל קישור לאתר הבית של מצברי... (קרא עוד...)

מצבר שנפ סופר סטרונג

מצבר שנפ סופר סטרונג קיבולת אמפר: 95AH אחריות: 12 חודשים ארץ ייצור: ישראל קישור לאתר הבית של מצברי... (קרא עוד...)

מצבר שנפ סופר סטרונג

מצבר שנפ סופר סטרונג קיבולת אמפר: 65AH אחריות: 12 חודשים  ארץ ייצור: ישראל מצבר שנפ סופר סטרונג קישור לאתר הבית של מצברי... (קרא עוד...)

מצבר שנפ סופר סטרונג

קיבולת אמפר: 55AH אחריות: 12 חודשים ארץ ייצור: ישראל קישור לאתר הבית של מצברי... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב מצבר שנפ

מצבר שנפ סופר סטרונג קיבולת אמפר: 60AH אחריות: 12 חודשים ארץ ייצור: ישראל גם במצבר זה אפשר לקבל שירות של מצבר עד... (קרא עוד...)

PRO008

שם המוצר: Engine Flush ארץ ייצור: גרמניה הסבר כללי: פלשינג שמן מנוע  למנועי בנזין ודיזל אשר פותח במעבדת Protec גרמניה. מסיר זיהום ושרף מכל מערכת השמן ושימון.המוצר מתמוסס שאריות ופחמן מטבעות בוכנה ומהאזור העליון. מנטרל... (קרא עוד...)

תוסף Pro-Tec

שם המוצר: Automatic Transmission Flush ארץ ייצור: גרמניה הסבר כללי: פלשינג שמן גיר אוטומט למנועי בנזין ודיזל אשר פותח במעבדת Protec גרמניה. מתמוסס ומסיר זיהום, שאריות שמן מחומצן ופיקדונות אחרים ממערכת שמן הגיר כולו. מנקה את המערכת... (קרא עוד...)

תוסף Pro-Tec

שם המוצר: Oil Booster ארץ ייצור: גרמניה הסבר כללי: תוסף שמן מקצועי  למנועי בנזין ודיזל אשר פותח במעבדת Protec גרמניה. ניבדק ע"י מכון התקנים הגרמני TUV  והוכח. מפחית את החיכוך ובלאי ומגן מפני חלודה וקורוזיה,.המוצר מונע... (קרא עוד...)

BG007

שם המוצר: QUICK CLEAN FOR ENGINES ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תכשיר שטיפת בוצה ולקות (פלאשינג) בעת החלפת שמן במנועי בנזין ודיזל ללא עזרת מכשיר שטיפה.  ידוע בשם פלאשינג מנוע. הוראות שימוש: יש לחמם את המנוע לטמפרטורת עבודה,... (קרא עוד...)

BG006

שם המוצר: RF-7 ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף שמן מנוע זה נועד לשפר את צמיגות השמן במיוחד במנועים עם תצרוכת שמן גבוה. כמו כן, המוצר משפר את ביצועי השמן על ידי הקטנת החיכוך, האטת קצב התחמצנות השמן. ידוע בשם תוסף שמן... (קרא עוד...)

BG005

שם המוצר: MOA ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף שמן מנוע משפר את תכונת השמן, מקטין את החיכוך בין החלקים הנעים, משפר את יכולת השמן ועמידות השמן מפני התחמצנות וקורוזיה, משפר את עמידות השמן לכל אורך חיי השמן. שימוש בתכשיר משפר... (קרא עוד...)

BG004

שם המוצר: QUICK CLEAN AUTOMATIC TRANSMISSIONS ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: פלאשינג גיר אוטומט לשימוש במכשיר PF5 חומר השטיפה לגירים האוטומטיים הוא חומר יעיל ובטוח לניקוי כל המקטעים והשבבים שנמצאים במערכת גיל אוטומט כולל הממיר מומנט... (קרא עוד...)

BG003

שם המוצר: ATC+ PLUS ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף שמן גיר אוטומט המכיל את כל מגוון המרכיבים הנדרשים לשיפור יכולות של שמני ממסרה אוטומטים, מקטין חיכוך, משפר את עמידות השמן בפני התחמצנות, מונע הקצפת השמן, מייצב את הגומיות... (קרא עוד...)


 

* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha

 
 
 
 
עיצוב