נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : החלפת סטרטר בבית

איציק הללה

אחד השירותים הפופולאריים ביותר זה החלפת מצבר עד הבית. אותו שירות הנחשב לשירות חדש למדי הינו שירות של יצרניות של מצברי רכב, אך השאלה היא האם מדובר בעסקה משתלמת עבורכם?  מה היתרונות של השירות אין ספק כי אם בעבר היינו... (קרא עוד...)

PRO008

שם המוצר: Engine Flush ארץ ייצור: גרמניה הסבר כללי: פלשינג שמן מנוע  למנועי בנזין ודיזל אשר פותח במעבדת Protec גרמניה. מסיר זיהום ושרף מכל מערכת השמן ושימון.המוצר מתמוסס שאריות ופחמן מטבעות בוכנה ומהאזור העליון. מנטרל... (קרא עוד...)

תוסף Pro-Tec

שם המוצר: Automatic Transmission Flush ארץ ייצור: גרמניה הסבר כללי: פלשינג שמן גיר אוטומט למנועי בנזין ודיזל אשר פותח במעבדת Protec גרמניה. מתמוסס ומסיר זיהום, שאריות שמן מחומצן ופיקדונות אחרים ממערכת שמן הגיר כולו. מנקה את המערכת... (קרא עוד...)

תוסף Pro-Tec

שם המוצר: Oil Booster ארץ ייצור: גרמניה הסבר כללי: תוסף שמן מקצועי  למנועי בנזין ודיזל אשר פותח במעבדת Protec גרמניה. ניבדק ע"י מכון התקנים הגרמני TUV  והוכח. מפחית את החיכוך ובלאי ומגן מפני חלודה וקורוזיה,.המוצר מונע... (קרא עוד...)

BG007

שם המוצר: QUICK CLEAN FOR ENGINES ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תכשיר שטיפת בוצה ולקות (פלאשינג) בעת החלפת שמן במנועי בנזין ודיזל ללא עזרת מכשיר שטיפה.  ידוע בשם פלאשינג מנוע. הוראות שימוש: יש לחמם את המנוע לטמפרטורת עבודה,... (קרא עוד...)

BG006

שם המוצר: RF-7 ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף שמן מנוע זה נועד לשפר את צמיגות השמן במיוחד במנועים עם תצרוכת שמן גבוה. כמו כן, המוצר משפר את ביצועי השמן על ידי הקטנת החיכוך, האטת קצב התחמצנות השמן. ידוע בשם תוסף שמן... (קרא עוד...)

BG005

שם המוצר: MOA ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף שמן מנוע משפר את תכונת השמן, מקטין את החיכוך בין החלקים הנעים, משפר את יכולת השמן ועמידות השמן מפני התחמצנות וקורוזיה, משפר את עמידות השמן לכל אורך חיי השמן. שימוש בתכשיר משפר... (קרא עוד...)

BG004

שם המוצר: QUICK CLEAN AUTOMATIC TRANSMISSIONS ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: פלאשינג גיר אוטומט לשימוש במכשיר PF5 חומר השטיפה לגירים האוטומטיים הוא חומר יעיל ובטוח לניקוי כל המקטעים והשבבים שנמצאים במערכת גיל אוטומט כולל הממיר מומנט... (קרא עוד...)

BG003

שם המוצר: ATC+ PLUS ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף שמן גיר אוטומט המכיל את כל מגוון המרכיבים הנדרשים לשיפור יכולות של שמני ממסרה אוטומטים, מקטין חיכוך, משפר את עמידות השמן בפני התחמצנות, מונע הקצפת השמן, מייצב את הגומיות... (קרא עוד...)

מוסך נייד לרכב

  תקועים עם הרכב? הרכב לא מניע?  הלך מצבר? כל מנורות האזהרה נדלקו? שכחתם מפתחות בתוך הרכב? לא תמיד צריך לבזבז זמן וכסף על שירותי גרירה שיגררו את הרכב למוסך ויכלו את המשך היום שלכם... המוסך הנייד לרכב שלנו בדרך אליכם!... (קרא עוד...)

טיפול לרכב בבית הלקוח

  כל רכב, חדש וישן, פרטי או מסחרי, זקוק אחת לתקופה לטיפול אשר יסייע לשמור עליו לאורך זמן ולאפשר לנוהגיםבו נסיעה בטוחה וללא תקלות. אין להקל ראש בביצוע הטיפולים המומלצים בזמן, ביסודיות ועל ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה.... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף מצבר עד הבית

מכירה והחלפת מצברים לכל סוגי הרכבים כולל שירות החלפת מצבר בבית הלקוח והחלפת מצברים עד הבית[catalogImages:batteries] ירדתם לרכב בבוקר והוא לא מניע? כנראה שנגמר לכם המצבר,אל דאגה איציק הללה חלקי חילוף מציע לכם שירות של חשמלאי רכב... (קרא עוד...)

חילוץ רכב

  כלי רכב זקוקים לחילוץ ממגוון סיבות:     מצבר או מיכל דלק שהתרוקנו תאונה תנאי כביש תקר בגלגל תקלה מכנית לרבות תקלות מנוע ועוד... דבר אחד וודאי, כאשר הרכב זקוק לחילוץ, הלקוח זקוק לאיש מקצוע... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב קודנית לרכב

הרכב לא מניע למרות שהקשתם את הקוד הנכון? לוחצים על הכפתורים של הקודנית וכלום לא קורה? לצערנו זה קורה לא מעט, אבל אל דאגה, ניתוק קודנית היא פעולה קצרההתקשרו ונשלח לכם חשמלא רכב אשר ינטרל את הקודנית ויאפשר לכם להמשיך... (קרא עוד...)

חשמלאי רכב איציק הללה

  חשמלאות רכב היא התמקצעות ייחודית הממוקדת במערכות החשמל ברכב.בשנים האחרונות, עם ההתפתחותהטכנולוגית, השתכללו מערכות החשמל ברכבים, וכיום הן נשלטות, לרוב, על ידי מחשב מרכזי ברכב. השתכללות זו, הביאה איתה תקלות אשר לא... (קרא עוד...)

איציק הללה חשמלאי רכב נייד

שוב פעם נתקעתם עם הרכב ואתם רוצים לקחת את הרכב לחשמלאי,אבל לא רוצים לחכות לגרר?אצל איציק הללה תמצאו את הפתרון המתאים ביותר עבורכם,חשמלאי רכב נייד,אשר מגיעעד לבית הלקוח,אין צורך יותר לחכות שעות לגרר,ואז שוב לחכות שעות... (קרא עוד...)

חשמלאי רכב בתל אביב

חשמלאי רכב בתל אביב איציק הללה נתקעתם עם הרכב שלכם בתל אביב?אל דאגה זה לא סוף העולם אנחנו באיציק הללה חלקי חילוף לרכב,מציאים שירות של חשמלאי רכב בתל אביב,חשמלאי שמגיע עד אליכם ומתקן לכם את התקלה במקום,כל מה שעליכם לעשות... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב

          חלקי חילוף לרכב מארזי טיפול שירותי דרך 24/7   שמנים לרכבבלמים לרכבמצברים לרכבמגבים לרכבפנסים לרכבמנועים לרכב מארזי טיפול להונדה מארזי טיפול לטיוטה מארזי טיפול... (קרא עוד...)

שירותי גרירה

להיתקע בדרכים, תוך כדי נסיעה או לפני תחילת הנסיעה, עם רכב שלא ניתן או לא מומלץ להניע אותו, אינו דבר כה נדיר, בוודאי בימות החורף הקרים. במקרה זה יש להזמין שירותי גרירה, אשר יגררו את הרכב למוסך לצורך איתור, אבחון ותיקון... (קרא עוד...)

איציק הללה מוסך נייד

הרכב נתקע לכם באמצע שום מקום ואתם צריכים שמישהו יבוא להציל אותכם?חברת איציק הללה מציעה לכם שירות של,מוסך נייד המגיע לאיפה שאתם נמצאים,השירות הזה נועד לאנשים אשר,אין להם זמן להגיע למוסך לעשות טיפול לרכב שלהם,ולחסוך את... (קרא עוד...)


 

* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha

 
 
 
 
עיצוב