נמצאו 15 תוצאות עבור חיפוש התג : חילוץ שטח

EUR006

שם המוצר: EUROL FLUENCE FE 5W30 ארץ ייצור: הולנד הסבר כללי: Eurol® Fluence FE 5W-30 הוא שמן מנוע סינטטי מלא למנועי בנזין ודיזל, עם או בלי טורבו. Eurol® Fluence FE 5W-30 מיוצרים עם תוספי השטחים הכבושים של Eurol עונה על הדרישות למכוניות  Euro-4 כדי... (קרא עוד...)

איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמן EUROL PLX 5W40

שם המוצר: EUROL OPTENCE 5W30 C3 הסבר כללי:שמן מנוע סינטטי מלא חיים ארוכים המבוסס על טכנולוגיית SAPS  Eurol® Optence 5W30 הוא שמן מנוע סינטטי מלאה למנועי בנזין ודיזל במכוניות נוסעים ורכב מסחרי חובת אור. ניתן להשתמש בשמן זה במכוניות... (קרא עוד...)

PROTECTANT Shines, Protects AND Freshens

PROTECTANT Shines, Protects AND Freshens ספריי סקאי ריח על בסיס חלב זורח ומגן על פנים הרכב כולל פלסטיק, גומי ועור. ניחוח לזמן רב שומר על ריח טרי במשך ימים. לא גורם לייבוש משטחים פנימיים ואיננו גורם לפיצוח. מקנה ברק ללא שאריות שמנוניות ולא... (קרא עוד...)

PEARL GLO LIQUID POLISH

PEARL GLO LIQUID POLISH פוליש נוזלי משחזר את הצבע לזוהר עמוק לצבע פנינה ומתכתי. נוסחת פולימר אקרילי מתקדם מבהירה צבע. ממלא ומסתיר פגמי משטח קטן כמו סריטות וסימני מערבולת. לא משאיר שאריות אבקתי כמו כל פוליש אחר. מעניק הגנה לטווח... (קרא עוד...)

חילוצי שטח ו4 על 4

  כמעט ואין חובב פעילות אתגרית שלא חווה על בשרו רכב תקוע בשטח: תקר בגלגל, התחפרות בבוץ או בחולות עמוקים, בעיית חשמל, תקלה מכנית או חוסר יכולת לזוז עם הרכב בנקיק צר. בשביל מקרים כאלה ואחרים הצוות המקצועי והמיומן שלנו... (קרא עוד...)

חילוץ רכב

  כלי רכב זקוקים לחילוץ ממגוון סיבות:     מצבר או מיכל דלק שהתרוקנו תאונה תנאי כביש תקר בגלגל תקלה מכנית לרבות תקלות מנוע ועוד... דבר אחד וודאי, כאשר הרכב זקוק לחילוץ, הלקוח זקוק לאיש מקצוע... (קרא עוד...)

מוסך נייד לרכב

  תקועים עם הרכב? הרכב לא מניע?  הלך מצבר? כל מנורות האזהרה נדלקו? שכחתם מפתחות בתוך הרכב? לא תמיד צריך לבזבז זמן וכסף על שירותי גרירה שיגררו את הרכב למוסך ויכלו את המשך היום שלכם... המוסך הנייד לרכב שלנו בדרך אליכם!... (קרא עוד...)

איציק הללה שירותי דרך

... (קרא עוד...)

איציק הללה מוסך נייד

הרכב נתקע לכם באמצע שום מקום ואתם צריכים שמישהו יבוא להציל אותכם?חברת איציק הללה מציעה לכם שירות של,מוסך נייד המגיע לאיפה שאתם נמצאים,השירות הזה נועד לאנשים אשר,אין להם זמן להגיע למוסך לעשות טיפול לרכב שלהם,ולחסוך את... (קרא עוד...)

חשמלאי רכב איציק הללה

  חשמלאות רכב היא התמקצעות ייחודית הממוקדת במערכות החשמל ברכב.בשנים האחרונות, עם ההתפתחותהטכנולוגית, השתכללו מערכות החשמל ברכבים, וכיום הן נשלטות, לרוב, על ידי מחשב מרכזי ברכב. השתכללות זו, הביאה איתה תקלות אשר לא... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב קודנית לרכב

הרכב לא מניע למרות שהקשתם את הקוד הנכון? לוחצים על הכפתורים של הקודנית וכלום לא קורה? לצערנו זה קורה לא מעט, אבל אל דאגה, ניתוק קודנית היא פעולה קצרההתקשרו ונשלח לכם חשמלא רכב אשר ינטרל את הקודנית ויאפשר לכם להמשיך... (קרא עוד...)

שירות מוסך וחלקי חילוף 24/7

  אנו , באיציק הללה חלקי חילוף, מתייחסים לתקלות פתאומיות ברכב כמקרה חירום לכל דבר ועניין. רכב תקול מפריע לשגרת החיים, מכלה כסף וזמן, ולא מוסיף לנו בריאות רבה... לכן, אנו מקפידים להיות זמינים ללקוחותינו בכל שעות... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב

          חלקי חילוף לרכב מארזי טיפול שירותי דרך 24/7   שמנים לרכבבלמים לרכבמצברים לרכבמגבים לרכבפנסים לרכבמנועים לרכב מארזי טיפול להונדה מארזי טיפול לטיוטה מארזי טיפול... (קרא עוד...)

שירותי גרירה

להיתקע בדרכים, תוך כדי נסיעה או לפני תחילת הנסיעה, עם רכב שלא ניתן או לא מומלץ להניע אותו, אינו דבר כה נדיר, בוודאי בימות החורף הקרים. במקרה זה יש להזמין שירותי גרירה, אשר יגררו את הרכב למוסך לצורך איתור, אבחון ותיקון... (קרא עוד...)

אודות

  איציק הללה חלקי חילוף הוא מרכז שירות לרכב המציע ללקוחותיו את כל סוגי השירותים תחת קורת גג אחת: חנות חלקי חילוף, שירותי מוסך ושירותי דרך כוללים. חנות חלקי החילוף, בהנהלת איציק הללה, הינה אחת מהחנויות המובילות באזור... (קרא עוד...)


 

* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha

 
 
 
 
עיצוב