נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : חלקי חילוף עד הבית

איציק הללה חלקי חילוף לרכב

כל אחד זקוק לחלקי חילוף לרכב שלו כל אחד מאיתנו מכיר את הסיטואציה הבאה: אנחנו נוסעים ברכב ולפתע מרגישים כי משהו אינו כשורה. במקום להיכנס לפאניקה מיותרת, חשוב מאד לדאוג לחלקי חילוף. בין אם מדובר ברכב חדש שכרגע קיבלתם או... (קרא עוד...)

איציק הללה

אחד השירותים הפופולאריים ביותר זה החלפת מצבר עד הבית. אותו שירות הנחשב לשירות חדש למדי הינו שירות של יצרניות של מצברי רכב, אך השאלה היא האם מדובר בעסקה משתלמת עבורכם?  מה היתרונות של השירות אין ספק כי אם בעבר היינו... (קרא עוד...)

איציק הללה

אמנם התחבורה הציבורית בישראל התפתחה, אבל רבים עדיין מעדיפים לנסוע ברכב. לעיתים המציאות משתבשת כאשר יש תקלה ברכב. אותה  תקלה אינה מאפשרת לנו להמשיך את הנסיעה בצורה הרגילה אלא מכריחה אותנו לעצור בצד. לעיתים התקלה יכולה... (קרא עוד...)

11 Paraflu הוא נוזל מגן אתילן גליקול מרוכז לרדיאטורים

שם המוצר: נוזל קירור Paraflu 11 ירוק ארץ ייצור: איטליה 1 ליטר הסבר כללי: 11 Paraflu הוא נוזל מגן אתילן גליקול מרוכז לרדיאטורים. הוא מתאים לשימוש מקצועי. 11 Paraflu מספק הגנה אידיאלית למערכות קירור של מכוניות,טרקטורים ומכונות לעבודות... (קרא עוד...)

BG005

שם המוצר: MOA ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף שמן מנוע משפר את תכונת השמן, מקטין את החיכוך בין החלקים הנעים, משפר את יכולת השמן ועמידות השמן מפני התחמצנות וקורוזיה, משפר את עמידות השמן לכל אורך חיי השמן. שימוש בתכשיר משפר... (קרא עוד...)

איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמני קסטרול , איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמן קסטרול

שם המוצר: Magnatec 5W-30  5 ליטר הסבר כללי: שמן מנוע לרכבים פרטיים, מיועד לשימוש, במנועי בנזין ודיזל קל. השמן מיועד לרכבי פורד ומזדה, טויוטה, הונדה, מיצובישי, יגואר, וולוו, לנדרובר ועוד. ארץ... (קרא עוד...)

תוסף דלק גולד לייבל

שם המוצר: GOLD LABEL ארץ ייצור: גרמניה הסבר כללי: במשך מספר שנים השקיעו מהנדסי "LIQUI MOLY " מאמצים לפתח תכשיר שיסיר את הפיח ממערכת הדלק וכשנוכחו לדעת כי התכשיר יעיל השיקו את "גולדלייבל 10,000 " לשוק העולמי . ב – 28.3.06 נכנסה לתוקף... (קרא עוד...)

BG006

שם המוצר: RF-7 ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף שמן מנוע זה נועד לשפר את צמיגות השמן במיוחד במנועים עם תצרוכת שמן גבוה. כמו כן, המוצר משפר את ביצועי השמן על ידי הקטנת החיכוך, האטת קצב התחמצנות השמן. ידוע בשם תוסף שמן... (קרא עוד...)

BG004

שם המוצר: QUICK CLEAN AUTOMATIC TRANSMISSIONS ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: פלאשינג גיר אוטומט לשימוש במכשיר PF5 חומר השטיפה לגירים האוטומטיים הוא חומר יעיל ובטוח לניקוי כל המקטעים והשבבים שנמצאים במערכת גיל אוטומט כולל הממיר מומנט... (קרא עוד...)

BG002

שם המוצר: K244 ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף סולר חדש בעל נוסחה משופרת שתוכנן במיוחד למנועי דיזל. מנקה ביעילות רבה יותר את הפיח הקשיח המצטבר במזרקים ובתאי השריפה. מספק הגנה וסיכה לכל מערכות ההזרקה והמשאבות ומאריך את... (קרא עוד...)

איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמני קסטרול , איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמן קסטרול

שם המוצר: Enduron Low SAPS 10W40  5 ליטר הסבר כללי:  קסטרול אנדיורון דל עפר 10W40, הוא שמן סינטטי למנועי דיזל חדשים. העומד בתקני איכות הסביבה המחמירים תחת תקני Euro 4/5ארץ ייצור: בלגיה תקנים:   ACEA E6, E7, MAN M 3477 MB... (קרא עוד...)

איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמני קסטרול , איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמן קסטרול

שם המוצר: Magnatec 5W40 C3  5 ליטר הסבר כללי:  בתהליך ההתנעה, יש חשיבות עליונה לסיכה איכותית אשר תביא להפחתת הבלאי. הנוסחה הייחודית של קסטרול MAGNATEC מגינה על המנוע גם בהיותו כבוי. קסטרול MAGNATEC הינו שמן מנוע מתקדם,... (קרא עוד...)

איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמני קסטרול , איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמן קסטרול

שם המוצר: Edge FST 5W30  5 ליטר הסבר כללי : קסטרול EDGE מבטא פריצת דרך טכנולוגית ומעמיד סטנדרט חדש לשמני מנוע איכותיים.קסטרול EDGE הינו שמן סינטטי מלא, משלב את ההגנה הטובה ביותר למנוע ומביא לשיפור משמעותי של הביצועים... (קרא עוד...)

תוסף Pro-Tec

שם המוצר: Diesel System Cleaner ארץ ייצור: גרמניה הסבר כללי: תוסף סולר מקצועי ומרוכז במיוחד למנועי דיזל אשר פותח במעבדת Protec גרמניה. מיועד לניקוי כלל מערכות הסולר והסרת פיח. החל ממיכל הסולר, אינג'קטורים, תאי השריפה והפליטה,... (קרא עוד...)

תוסף Pro-Tec

שם המוצר: Fuel Line Cleaner ארץ ייצור: גרמניה הסבר כללי: תוסף דלק מקצועי ומרוכז במיוחד למנועי בנזין אשר פותח במעבדת Protec גרמניה. מיועד לניקוי כלל מערכות הדלק והסרת פיח. החל ממיכל הדלק, אינג'קטורים, תאי השריפה והפליטה, חיישני... (קרא עוד...)

BG007

שם המוצר: QUICK CLEAN FOR ENGINES ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תכשיר שטיפת בוצה ולקות (פלאשינג) בעת החלפת שמן במנועי בנזין ודיזל ללא עזרת מכשיר שטיפה.  ידוע בשם פלאשינג מנוע. הוראות שימוש: יש לחמם את המנוע לטמפרטורת עבודה,... (קרא עוד...)

BG003

שם המוצר: ATC+ PLUS ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף שמן גיר אוטומט המכיל את כל מגוון המרכיבים הנדרשים לשיפור יכולות של שמני ממסרה אוטומטים, מקטין חיכוך, משפר את עמידות השמן בפני התחמצנות, מונע הקצפת השמן, מייצב את הגומיות... (קרא עוד...)

BG001

שם המוצר: K44 ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף דלק לרכב בנזין רגישים מאוד להיווצרות פיח במנוע ובערכת אספקת הדלק. תכשיר BG 44K הינו תכשיר ייחודי המאפשר ניקוי פיח קשיח במנוע, ניקוי מערכת אספקת הדלק, ניקוי חיישני החמצן והממיר... (קרא עוד...)

אנטי פריז נוזל קירור פרסטון prestone

שם המוצר: Prestone® ANTIFREEZE COOLANT   ירוק  ארץ ייצור: ארה"ב 4 ליטר הסבר כללי: Prestone® תרכיז נגד התקררות / קירור הוא הפתרון האידיאלי כדי לעזור המנוע שלך יימשך זמן רב יותר. מועשר בטכנולוגית קור-משמר ™ החדש, פטנט משופר... (קרא עוד...)

PARAFLU UP הוא נוזל מגן לרדיאטורים מרוכזים

שם המוצר: נוזל קירור Paraflu UP אדום ארץ ייצור: איטליה 1 ליטר הסבר כללי: PARAFLU UP הוא נוזל מגן לרדיאטורים מרוכזים. זה נוזל גליקול monoethylene מבוסס, פורמולה של מעכבים אורגניים המבוסס על OAT (חומצה האורגנית טכנולוגיה). מתאים גם לשימוש... (קרא עוד...)


 

* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha

 
 
 
 
עיצוב