נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : חלקי חילוף

איציק הללה חלקי חילוף לרכב

כל אחד זקוק לחלקי חילוף לרכב שלו כל אחד מאיתנו מכיר את הסיטואציה הבאה: אנחנו נוסעים ברכב ולפתע מרגישים כי משהו אינו כשורה. במקום להיכנס לפאניקה מיותרת, חשוב מאד לדאוג לחלקי חילוף. בין אם מדובר ברכב חדש שכרגע קיבלתם או... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב מצבר שנפ

  מצבר שנפ סילבר קלסיום גבוה קטבים מהצדקיבולת אמפר: 70AH קוטב: פלוס בצד שמאל  אחריות: 18 חודשים  ארץ ייצור: ישראל  *מיועד לרכב אמריקאי  גם במצבר זה אפשר לקבל שירות מצבר עד... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב מצבר לרכב

מצבר שנפ סופר סטרונג קיבולת אמפר: 50AH אחריות: 12 חודשים ארץ ייצור: ישראל גם במצבר הזה אפשר לקבל שירות מצבר עד... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב מצבר שנפ

מצבר שנפ סופר סטרונג קיבולת אמפר: 60AH אחריות: 12 חודשים ארץ ייצור: ישראל גם במצבר זה אפשר לקבל שירות של מצבר עד... (קרא עוד...)

EUR014

שם המוצר: EUROL MAXENCE RC 10W60 ארץ ייצור: הולנד הסבר כללי: שמן מנוע סינטטי מלא לרכבי ראלי, ספורט ומרוצים. Eurol® Maxence RC 10W60 הוא שמן מנוע סינטטי מלא אולטרה עבור מנועי דיזל. חבילת התוסף המיוחדת עושה שמן זה מתאים לרכבי מרוץ. Eurol®... (קרא עוד...)

EUR011

שם המוצר: EUROL SUPER LITE 5W40 ארץ ייצור: הולנד הסבר כללי: Eurol® Super Lite הוא שמן מנוע סינטטי מלא למנועי בנזין ודיזל, עם או בלי טורבו. שמן זה יכול להיות מיושם למכוניות מצוידות בממירים קטליטיים, טורבו ומערכות הזרקת דלק. Eurol® Super... (קרא עוד...)

EUR010

שם המוצר: EUROL SUPER LITE 5W20 ארץ ייצור: הולנד הסבר כללי: Eurol® Super Lite הוא שמן מנוע סינטטי מלא למנועי בנזין ודיזל, עם או בלי טורבו. שמן זה יכול להיות מיושם למכוניות מצוידות בממירים קטליטיים, טורבו ומערכות הזרקת דלק. Eurol® Super... (קרא עוד...)

EUR006

שם המוצר: EUROL FLUENCE FE 5W30 ארץ ייצור: הולנד הסבר כללי: Eurol® Fluence FE 5W-30 הוא שמן מנוע סינטטי מלא למנועי בנזין ודיזל, עם או בלי טורבו. Eurol® Fluence FE 5W-30 מיוצרים עם תוספי השטחים הכבושים של Eurol עונה על הדרישות למכוניות  Euro-4 כדי... (קרא עוד...)

איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמן EUROL

שם המוצר: EUROL PLX 5W30 הסבר כללי:  שמן מנוע סינטטי מלא למנועי בנזין ודיזל, טורבו או לא.Eurol ® PLX 5W30 הוא שמן מנוע סינטטי מלאה למנועי בנזין ודיזל במכוניות נוסעים ורכב מסחרי קל. ניתן להשתמש בשמן זה במכוניות מצוידות בממירים... (קרא עוד...)

איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמן EUROL PLX 5W40

שם המוצר: EUROL PLX 5W40 הסבר כללי: שמן מנוע סינטטי מלא למנועי בנזין ודיזל, עם או בלי טורבו. Eurol® Fullsynthetic הוא שמן מנוע סינטטי מלאה למנועי בנזין ודיזל במכוניות נוסעים ורכב מסחרי חובת אור. ניתן ליישם שמן זה למכוניות מצוידות... (קרא עוד...)

איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמני קסטרול , איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמן קסטרול

שם המוצר: CASTROL MAGNATEC Professional OE 5W40 4 ליטר ארץ ייצור: בלגיה הסבר כללי: Castrol Magnatec המקצועי OE 40W5 מתאימים לשימוש במנועי בנזין ודיזל. Castrol Magnatec המקצועי מאושר לשימוש במגוון רחב של כלי רכב של יצרנים. המולקולות מקצועיות... (קרא עוד...)

שמן לרכב LIQUI MOLY, שמנים לרכב, שמן למכונית, שמן לאוטו

שם המוצר: Longtime High Tech 5W-30  5 ליטר ארץ ייצור: גרמניה הסבר כללי: שמן סינטטי מלא בטכנולוגית צמיגות נמוכה עם עתודות ביצועים גבוהות במיוחד. מבטיח ביצועים מרביים גם עם מרווחים ארוכי שמן-שינוי (עד 30.000 קילומטר). עפר... (קרא עוד...)

שמן חצי סינטטי מתוסף עם MOS2

שם המוצר:  MoS2 Leichtlauf 10W-40 5 ליטר הסבר כללי: שמן חצי סינטטי מתוסף עם MOS2, המעניק למכללים הפנימיים של המנוע שכבת הגנה בפני שחיקה. קריטי במיוחד בשניות הראשונות להתנעת המכונית, שבהן השמן עדיין לא מגיע לכל חלקי המנוע... (קרא עוד...)

BG005

שם המוצר: MOA ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף שמן מנוע משפר את תכונת השמן, מקטין את החיכוך בין החלקים הנעים, משפר את יכולת השמן ועמידות השמן מפני התחמצנות וקורוזיה, משפר את עמידות השמן לכל אורך חיי השמן. שימוש בתכשיר משפר... (קרא עוד...)

BG004

שם המוצר: QUICK CLEAN AUTOMATIC TRANSMISSIONS ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: פלאשינג גיר אוטומט לשימוש במכשיר PF5 חומר השטיפה לגירים האוטומטיים הוא חומר יעיל ובטוח לניקוי כל המקטעים והשבבים שנמצאים במערכת גיל אוטומט כולל הממיר מומנט... (קרא עוד...)

Eurol® קירור -36 XL הוא דור חדש של נוזל קירור ארוך חיים אוניברסליים, המבוסס על גליקול מונו אתילן ומעכבי קורוזיה אורגניים (ללא סיליקט). טכנולוגיה מיוחדת זה יכול להיות מעורבב עם חומרי קירור של מותגים ללא הסיכון של הצטברות בוצה והפחתת יכולות קירור

שם המוצר: EUROL COOLNAT XL צהוב ארץ ייצור: הולנד 1 ליטר הסבר כללי: Eurol® קירור -36 XL הוא דור חדש של נוזל קירור ארוך חיים אוניברסליים, המבוסס על גליקול מונו אתילן ומעכבי קורוזיה אורגניים (ללא סיליקט). טכנולוגיה מיוחדת זה יכול... (קרא עוד...)

איציק הללה

אמנם התחבורה הציבורית בישראל התפתחה, אבל רבים עדיין מעדיפים לנסוע ברכב. לעיתים המציאות משתבשת כאשר יש תקלה ברכב. אותה  תקלה אינה מאפשרת לנו להמשיך את הנסיעה בצורה הרגילה אלא מכריחה אותנו לעצור בצד. לעיתים התקלה יכולה... (קרא עוד...)

חלקי חילוף לרכב בראשון לציון

זקוקים לחלקי חילוף לרכב בראשון לציון ?  תקלה המתגלה ברכב שלנו, מכניסה אותנו לרוב למערכת לחצים, אשר גורמת לנו לחשוב על זמן מבוזבז במוסך, קל וחומר על ההוצאה הכספית הממשמשת ובאה. לרוב, אנו גם מוטרדים מהצורך להיות... (קרא עוד...)

חלקי חילוף לרכב בחולון

זקוקים לחלקי חילוף לרכב בחולון ?  תקלה המתגלה ברכב שלנו, מכניסה אותנו לרוב למערכת לחצים, אשר גורמת לנו לחשוב על זמן מבוזבז במוסך, קל וחומר על ההוצאה הכספית הממשמשת ובאה. לרוב, אנו גם מוטרדים מהצורך להיות תלויים באנשי... (קרא עוד...)

חלקי חילוף לרכב בבת ים

זקוקים לחלקי חילוף לרכב בבת ים ? תקלה המתגלה ברכב שלנו, מכניסה אותנו לרוב למערכת לחצים, אשר גורמת לנו לחשוב על זמן מבוזבז במוסך, קל וחומר על ההוצאה הכספית הממשמשת ובאה. לרוב, אנו גם מוטרדים מהצורך להיות תלויים באנשי... (קרא עוד...)


 

* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha

 
 
 
 
עיצוב