נמצאו 19 תוצאות עבור חיפוש התג : מוסך נייד

איציק הללה

אמנם התחבורה הציבורית בישראל התפתחה, אבל רבים עדיין מעדיפים לנסוע ברכב. לעיתים המציאות משתבשת כאשר יש תקלה ברכב. אותה  תקלה אינה מאפשרת לנו להמשיך את הנסיעה בצורה הרגילה אלא מכריחה אותנו לעצור בצד. לעיתים התקלה יכולה... (קרא עוד...)

איציק הללה

אחד השירותים הפופולאריים ביותר זה החלפת מצבר עד הבית. אותו שירות הנחשב לשירות חדש למדי הינו שירות של יצרניות של מצברי רכב, אך השאלה היא האם מדובר בעסקה משתלמת עבורכם?  מה היתרונות של השירות אין ספק כי אם בעבר היינו... (קרא עוד...)

איציק הללה מוסך נייד

הרכב נתקע לכם באמצע שום מקום ואתם צריכים שמישהו יבוא להציל אותכם?חברת איציק הללה מציעה לכם שירות של,מוסך נייד המגיע לאיפה שאתם נמצאים,השירות הזה נועד לאנשים אשר,אין להם זמן להגיע למוסך לעשות טיפול לרכב שלהם,ולחסוך את... (קרא עוד...)

מוסך נייד לרכב

  תקועים עם הרכב? הרכב לא מניע?  הלך מצבר? כל מנורות האזהרה נדלקו? שכחתם מפתחות בתוך הרכב? לא תמיד צריך לבזבז זמן וכסף על שירותי גרירה שיגררו את הרכב למוסך ויכלו את המשך היום שלכם... המוסך הנייד לרכב שלנו בדרך אליכם!... (קרא עוד...)

איציק הללה חשמלאי רכב נייד

שוב פעם נתקעתם עם הרכב ואתם רוצים לקחת את הרכב לחשמלאי,אבל לא רוצים לחכות לגרר?אצל איציק הללה תמצאו את הפתרון המתאים ביותר עבורכם,חשמלאי רכב נייד,אשר מגיעעד לבית הלקוח,אין צורך יותר לחכות שעות לגרר,ואז שוב לחכות שעות... (קרא עוד...)

שירותי גרירה

להיתקע בדרכים, תוך כדי נסיעה או לפני תחילת הנסיעה, עם רכב שלא ניתן או לא מומלץ להניע אותו, אינו דבר כה נדיר, בוודאי בימות החורף הקרים. במקרה זה יש להזמין שירותי גרירה, אשר יגררו את הרכב למוסך לצורך איתור, אבחון ותיקון... (קרא עוד...)

שירות מוסך וחלקי חילוף 24/7

  אנו , באיציק הללה חלקי חילוף, מתייחסים לתקלות פתאומיות ברכב כמקרה חירום לכל דבר ועניין. רכב תקול מפריע לשגרת החיים, מכלה כסף וזמן, ולא מוסיף לנו בריאות רבה... לכן, אנו מקפידים להיות זמינים ללקוחותינו בכל שעות... (קרא עוד...)

אודות

  איציק הללה חלקי חילוף הוא מרכז שירות לרכב המציע ללקוחותיו את כל סוגי השירותים תחת קורת גג אחת: חנות חלקי חילוף, שירותי מוסך ושירותי דרך כוללים. חנות חלקי החילוף, בהנהלת איציק הללה, הינה אחת מהחנויות המובילות באזור... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב

          חלקי חילוף לרכב מארזי טיפול שירותי דרך 24/7   שמנים לרכבבלמים לרכבמצברים לרכבמגבים לרכבפנסים לרכבמנועים לרכב מארזי טיפול להונדה מארזי טיפול לטיוטה מארזי טיפול... (קרא עוד...)

טיפול לרכב בבית הלקוח

  כל רכב, חדש וישן, פרטי או מסחרי, זקוק אחת לתקופה לטיפול אשר יסייע לשמור עליו לאורך זמן ולאפשר לנוהגיםבו נסיעה בטוחה וללא תקלות. אין להקל ראש בביצוע הטיפולים המומלצים בזמן, ביסודיות ועל ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה.... (קרא עוד...)

כתבו לנו

  אהוד קינמון 29 / העבודה 29 בת ים  טלפון: 03-5544501פקס: 03-55400000נייד: 052-2436791אימייל:itzikh1976@gmail.com * שם: * אימייל: טלפון: הודעה: Captcha... (קרא עוד...)

כימיקלים

... (קרא עוד...)

חילוץ רכב

  כלי רכב זקוקים לחילוץ ממגוון סיבות:     מצבר או מיכל דלק שהתרוקנו תאונה תנאי כביש תקר בגלגל תקלה מכנית לרבות תקלות מנוע ועוד... דבר אחד וודאי, כאשר הרכב זקוק לחילוץ, הלקוח זקוק לאיש מקצוע... (קרא עוד...)

חשמלאי רכב איציק הללה

  חשמלאות רכב היא התמקצעות ייחודית הממוקדת במערכות החשמל ברכב.בשנים האחרונות, עם ההתפתחותהטכנולוגית, השתכללו מערכות החשמל ברכבים, וכיום הן נשלטות, לרוב, על ידי מחשב מרכזי ברכב. השתכללות זו, הביאה איתה תקלות אשר לא... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף מצבר עד הבית

מכירה והחלפת מצברים לכל סוגי הרכבים כולל שירות החלפת מצבר בבית הלקוח והחלפת מצברים עד הבית[catalogImages:batteries] ירדתם לרכב בבוקר והוא לא מניע? כנראה שנגמר לכם המצבר,אל דאגה איציק הללה חלקי חילוף מציע לכם שירות של חשמלאי רכב... (קרא עוד...)

חלקי חילוף לרכב בראשון לציון

זקוקים לחלקי חילוף לרכב בראשון לציון ?  תקלה המתגלה ברכב שלנו, מכניסה אותנו לרוב למערכת לחצים, אשר גורמת לנו לחשוב על זמן מבוזבז במוסך, קל וחומר על ההוצאה הכספית הממשמשת ובאה. לרוב, אנו גם מוטרדים מהצורך להיות... (קרא עוד...)

חלקי חילוף לרכב בחולון

זקוקים לחלקי חילוף לרכב בחולון ?  תקלה המתגלה ברכב שלנו, מכניסה אותנו לרוב למערכת לחצים, אשר גורמת לנו לחשוב על זמן מבוזבז במוסך, קל וחומר על ההוצאה הכספית הממשמשת ובאה. לרוב, אנו גם מוטרדים מהצורך להיות תלויים באנשי... (קרא עוד...)

חלקי חילוף לרכב בבת ים

זקוקים לחלקי חילוף לרכב בבת ים ? תקלה המתגלה ברכב שלנו, מכניסה אותנו לרוב למערכת לחצים, אשר גורמת לנו לחשוב על זמן מבוזבז במוסך, קל וחומר על ההוצאה הכספית הממשמשת ובאה. לרוב, אנו גם מוטרדים מהצורך להיות תלויים באנשי... (קרא עוד...)

חלקי חילוף עד הבית

  חנות חלקי החילוף איציק הללה, הינה מחנויות חלקי החילוף המובילות באזור המרכז, עם מגוון עשיר של חלקי חילוף לכל סוגי הרכבים. החנות, בהנהלתו של איצק הללה, נוסדה בשנת 2007 בבת ים, צברה מוניטין רב בזכות איכות החלפים והצוות... (קרא עוד...)


 

* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha

 
 
 
 
עיצוב