נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : צרו קשר

איציק הללה

אמנם התחבורה הציבורית בישראל התפתחה, אבל רבים עדיין מעדיפים לנסוע ברכב. לעיתים המציאות משתבשת כאשר יש תקלה ברכב. אותה  תקלה אינה מאפשרת לנו להמשיך את הנסיעה בצורה הרגילה אלא מכריחה אותנו לעצור בצד. לעיתים התקלה יכולה... (קרא עוד...)

שמן גיר אוטומט איכותי לרכב פורד

שם המוצר:  Motorcraft® MERCON® LV Automatic Transmission Fluid  1 ליטר ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: שמן גיר אוטומט איכותי לרכב פורד. • מספק ביצועים מצוינים לתמסורות אוטומטיים. • מיוצר עם מדד צמיגות גבוהה, באיכות מעולה, שמני בסיס... (קרא עוד...)

שמן גיר אוטומט והגה כוח לכלי רכב פורד ומאזדה

שם המוצר: Motorcraft® MERCON® V Automatic Transmission Fluid and Power Steering Fluid 1 ליטר ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: •שמן גיר אוטומט והגה כוח לכלי רכב פורד ומאזדה. • ניתן להשתמש בכלי רכב הדורשיםV  MERCON או סוג נוזל תיבת הילוכים אוטומטי. •... (קרא עוד...)

תוסף Pro-Tec

שם המוצר: Oil Booster ארץ ייצור: גרמניה הסבר כללי: תוסף שמן מקצועי  למנועי בנזין ודיזל אשר פותח במעבדת Protec גרמניה. ניבדק ע"י מכון התקנים הגרמני TUV  והוכח. מפחית את החיכוך ובלאי ומגן מפני חלודה וקורוזיה,.המוצר מונע... (קרא עוד...)

GUNK001

שם המוצר: GUNK Fuel Injector & CarbMedic ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף דלק, שומר מרססי דלק ומאיידים נקיים. השתמש בכל התוסף כדי לשפר את ביצועים של ניקוי הבנזין. שומר על ניקיון מערכת דלק. משפר את תצרוכת הדלק. הוראות שימוש: יש להוסיף... (קרא עוד...)

BG006

שם המוצר: RF-7 ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף שמן מנוע זה נועד לשפר את צמיגות השמן במיוחד במנועים עם תצרוכת שמן גבוה. כמו כן, המוצר משפר את ביצועי השמן על ידי הקטנת החיכוך, האטת קצב התחמצנות השמן. ידוע בשם תוסף שמן... (קרא עוד...)

BG005

שם המוצר: MOA ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף שמן מנוע משפר את תכונת השמן, מקטין את החיכוך בין החלקים הנעים, משפר את יכולת השמן ועמידות השמן מפני התחמצנות וקורוזיה, משפר את עמידות השמן לכל אורך חיי השמן. שימוש בתכשיר משפר... (קרא עוד...)

BG001

שם המוצר: K44 ארץ ייצור: ארה"ב הסבר כללי: תוסף דלק לרכב בנזין רגישים מאוד להיווצרות פיח במנוע ובערכת אספקת הדלק. תכשיר BG 44K הינו תכשיר ייחודי המאפשר ניקוי פיח קשיח במנוע, ניקוי מערכת אספקת הדלק, ניקוי חיישני החמצן והממיר... (קרא עוד...)

PARAFLU UP הוא נוזל מגן לרדיאטורים מרוכזים

שם המוצר: נוזל קירור Paraflu UP אדום ארץ ייצור: איטליה 1 ליטר הסבר כללי: PARAFLU UP הוא נוזל מגן לרדיאטורים מרוכזים. זה נוזל גליקול monoethylene מבוסס, פורמולה של מעכבים אורגניים המבוסס על OAT (חומצה האורגנית טכנולוגיה). מתאים גם לשימוש... (קרא עוד...)

Eurol® קירור -36 XL הוא דור חדש של נוזל קירור ארוך חיים אוניברסליים, המבוסס על גליקול מונו אתילן ומעכבי קורוזיה אורגניים (ללא סיליקט). טכנולוגיה מיוחדת זה יכול להיות מעורבב עם חומרי קירור של מותגים ללא הסיכון של הצטברות בוצה והפחתת יכולות קירור

שם המוצר: EUROL COOLNAT XL צהוב ארץ ייצור: הולנד 1 ליטר הסבר כללי: Eurol® קירור -36 XL הוא דור חדש של נוזל קירור ארוך חיים אוניברסליים, המבוסס על גליקול מונו אתילן ומעכבי קורוזיה אורגניים (ללא סיליקט). טכנולוגיה מיוחדת זה יכול... (קרא עוד...)

כתבו לנו

  אהוד קינמון 29 / העבודה 29 בת ים  טלפון: 03-5544501פקס: 03-55400000נייד: 052-2436791אימייל:itzikh1976@gmail.com * שם: * אימייל: טלפון: הודעה: Captcha... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף מצבר עד הבית

מכירה והחלפת מצברים לכל סוגי הרכבים כולל שירות החלפת מצבר בבית הלקוח והחלפת מצברים עד הבית[catalogImages:batteries] ירדתם לרכב בבוקר והוא לא מניע? כנראה שנגמר לכם המצבר,אל דאגה איציק הללה חלקי חילוף מציע לכם שירות של חשמלאי רכב... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב קודנית לרכב

הרכב לא מניע למרות שהקשתם את הקוד הנכון? לוחצים על הכפתורים של הקודנית וכלום לא קורה? לצערנו זה קורה לא מעט, אבל אל דאגה, ניתוק קודנית היא פעולה קצרההתקשרו ונשלח לכם חשמלא רכב אשר ינטרל את הקודנית ויאפשר לכם להמשיך... (קרא עוד...)

מוסך נייד לרכב

  תקועים עם הרכב? הרכב לא מניע?  הלך מצבר? כל מנורות האזהרה נדלקו? שכחתם מפתחות בתוך הרכב? לא תמיד צריך לבזבז זמן וכסף על שירותי גרירה שיגררו את הרכב למוסך ויכלו את המשך היום שלכם... המוסך הנייד לרכב שלנו בדרך אליכם!... (קרא עוד...)

איציק הללה חשמלאי רכב נייד

שוב פעם נתקעתם עם הרכב ואתם רוצים לקחת את הרכב לחשמלאי,אבל לא רוצים לחכות לגרר?אצל איציק הללה תמצאו את הפתרון המתאים ביותר עבורכם,חשמלאי רכב נייד,אשר מגיעעד לבית הלקוח,אין צורך יותר לחכות שעות לגרר,ואז שוב לחכות שעות... (קרא עוד...)

חשמלאי רכב איציק הללה

  חשמלאות רכב היא התמקצעות ייחודית הממוקדת במערכות החשמל ברכב.בשנים האחרונות, עם ההתפתחותהטכנולוגית, השתכללו מערכות החשמל ברכבים, וכיום הן נשלטות, לרוב, על ידי מחשב מרכזי ברכב. השתכללות זו, הביאה איתה תקלות אשר לא... (קרא עוד...)

שירותי גרירה

להיתקע בדרכים, תוך כדי נסיעה או לפני תחילת הנסיעה, עם רכב שלא ניתן או לא מומלץ להניע אותו, אינו דבר כה נדיר, בוודאי בימות החורף הקרים. במקרה זה יש להזמין שירותי גרירה, אשר יגררו את הרכב למוסך לצורך איתור, אבחון ותיקון... (קרא עוד...)

שירות מוסך וחלקי חילוף 24/7

  אנו , באיציק הללה חלקי חילוף, מתייחסים לתקלות פתאומיות ברכב כמקרה חירום לכל דבר ועניין. רכב תקול מפריע לשגרת החיים, מכלה כסף וזמן, ולא מוסיף לנו בריאות רבה... לכן, אנו מקפידים להיות זמינים ללקוחותינו בכל שעות... (קרא עוד...)

טיפול לרכב בבית הלקוח

  כל רכב, חדש וישן, פרטי או מסחרי, זקוק אחת לתקופה לטיפול אשר יסייע לשמור עליו לאורך זמן ולאפשר לנוהגיםבו נסיעה בטוחה וללא תקלות. אין להקל ראש בביצוע הטיפולים המומלצים בזמן, ביסודיות ועל ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה.... (קרא עוד...)

חשמלאי רכב בתל אביב

חשמלאי רכב בתל אביב איציק הללה נתקעתם עם הרכב שלכם בתל אביב?אל דאגה זה לא סוף העולם אנחנו באיציק הללה חלקי חילוף לרכב,מציאים שירות של חשמלאי רכב בתל אביב,חשמלאי שמגיע עד אליכם ומתקן לכם את התקלה במקום,כל מה שעליכם לעשות... (קרא עוד...)


 

* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha

 
 
 
 
עיצוב