נמצאו 12 תוצאות עבור חיפוש התג : שרותי דרך

איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמני קסטרול , איציק הללה, שמנים לרכב, שמן לרכב, שמן קסטרול

שם המוצר: Edge FST 5W30  5 ליטר הסבר כללי : קסטרול EDGE מבטא פריצת דרך טכנולוגית ומעמיד סטנדרט חדש לשמני מנוע איכותיים.קסטרול EDGE הינו שמן סינטטי מלא, משלב את ההגנה הטובה ביותר למנוע ומביא לשיפור משמעותי של הביצועים... (קרא עוד...)

איציק הללה שירותי דרך

... (קרא עוד...)

שירותי גרירה

להיתקע בדרכים, תוך כדי נסיעה או לפני תחילת הנסיעה, עם רכב שלא ניתן או לא מומלץ להניע אותו, אינו דבר כה נדיר, בוודאי בימות החורף הקרים. במקרה זה יש להזמין שירותי גרירה, אשר יגררו את הרכב למוסך לצורך איתור, אבחון ותיקון... (קרא עוד...)

אודות

  איציק הללה חלקי חילוף הוא מרכז שירות לרכב המציע ללקוחותיו את כל סוגי השירותים תחת קורת גג אחת: חנות חלקי חילוף, שירותי מוסך ושירותי דרך כוללים. חנות חלקי החילוף, בהנהלת איציק הללה, הינה אחת מהחנויות המובילות באזור... (קרא עוד...)

מוסך נייד לרכב

  תקועים עם הרכב? הרכב לא מניע?  הלך מצבר? כל מנורות האזהרה נדלקו? שכחתם מפתחות בתוך הרכב? לא תמיד צריך לבזבז זמן וכסף על שירותי גרירה שיגררו את הרכב למוסך ויכלו את המשך היום שלכם... המוסך הנייד לרכב שלנו בדרך אליכם!... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב

          חלקי חילוף לרכב מארזי טיפול שירותי דרך 24/7   שמנים לרכבבלמים לרכבמצברים לרכבמגבים לרכבפנסים לרכבמנועים לרכב מארזי טיפול להונדה מארזי טיפול לטיוטה מארזי טיפול... (קרא עוד...)

חילוץ רכב

  כלי רכב זקוקים לחילוץ ממגוון סיבות:     מצבר או מיכל דלק שהתרוקנו תאונה תנאי כביש תקר בגלגל תקלה מכנית לרבות תקלות מנוע ועוד... דבר אחד וודאי, כאשר הרכב זקוק לחילוץ, הלקוח זקוק לאיש מקצוע... (קרא עוד...)

חלקי חילוף עד הבית

  חנות חלקי החילוף איציק הללה, הינה מחנויות חלקי החילוף המובילות באזור המרכז, עם מגוון עשיר של חלקי חילוף לכל סוגי הרכבים. החנות, בהנהלתו של איצק הללה, נוסדה בשנת 2007 בבת ים, צברה מוניטין רב בזכות איכות החלפים והצוות... (קרא עוד...)

חשמלאי רכב איציק הללה

  חשמלאות רכב היא התמקצעות ייחודית הממוקדת במערכות החשמל ברכב.בשנים האחרונות, עם ההתפתחותהטכנולוגית, השתכללו מערכות החשמל ברכבים, וכיום הן נשלטות, לרוב, על ידי מחשב מרכזי ברכב. השתכללות זו, הביאה איתה תקלות אשר לא... (קרא עוד...)

שירות מוסך וחלקי חילוף 24/7

  אנו , באיציק הללה חלקי חילוף, מתייחסים לתקלות פתאומיות ברכב כמקרה חירום לכל דבר ועניין. רכב תקול מפריע לשגרת החיים, מכלה כסף וזמן, ולא מוסיף לנו בריאות רבה... לכן, אנו מקפידים להיות זמינים ללקוחותינו בכל שעות... (קרא עוד...)

חשמלאי רכב בתל אביב

חשמלאי רכב בתל אביב איציק הללה נתקעתם עם הרכב שלכם בתל אביב?אל דאגה זה לא סוף העולם אנחנו באיציק הללה חלקי חילוף לרכב,מציאים שירות של חשמלאי רכב בתל אביב,חשמלאי שמגיע עד אליכם ומתקן לכם את התקלה במקום,כל מה שעליכם לעשות... (קרא עוד...)

חילוצי שטח ו4 על 4

  כמעט ואין חובב פעילות אתגרית שלא חווה על בשרו רכב תקוע בשטח: תקר בגלגל, התחפרות בבוץ או בחולות עמוקים, בעיית חשמל, תקלה מכנית או חוסר יכולת לזוז עם הרכב בנקיק צר. בשביל מקרים כאלה ואחרים הצוות המקצועי והמיומן שלנו... (קרא עוד...)


 

* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha

 
 
 
 
עיצוב