נמצאו 9 תוצאות עבור חיפוש התג : תיקון אלטרנטור

מוסך נייד לרכב

  תקועים עם הרכב? הרכב לא מניע?  הלך מצבר? כל מנורות האזהרה נדלקו? שכחתם מפתחות בתוך הרכב? לא תמיד צריך לבזבז זמן וכסף על שירותי גרירה שיגררו את הרכב למוסך ויכלו את המשך היום שלכם... המוסך הנייד לרכב שלנו בדרך אליכם!... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב קודנית לרכב

הרכב לא מניע למרות שהקשתם את הקוד הנכון? לוחצים על הכפתורים של הקודנית וכלום לא קורה? לצערנו זה קורה לא מעט, אבל אל דאגה, ניתוק קודנית היא פעולה קצרההתקשרו ונשלח לכם חשמלא רכב אשר ינטרל את הקודנית ויאפשר לכם להמשיך... (קרא עוד...)

חשמלאי רכב איציק הללה

  חשמלאות רכב היא התמקצעות ייחודית הממוקדת במערכות החשמל ברכב.בשנים האחרונות, עם ההתפתחותהטכנולוגית, השתכללו מערכות החשמל ברכבים, וכיום הן נשלטות, לרוב, על ידי מחשב מרכזי ברכב. השתכללות זו, הביאה איתה תקלות אשר לא... (קרא עוד...)

איציק הללה חשמלאי רכב נייד

שוב פעם נתקעתם עם הרכב ואתם רוצים לקחת את הרכב לחשמלאי,אבל לא רוצים לחכות לגרר?אצל איציק הללה תמצאו את הפתרון המתאים ביותר עבורכם,חשמלאי רכב נייד,אשר מגיעעד לבית הלקוח,אין צורך יותר לחכות שעות לגרר,ואז שוב לחכות שעות... (קרא עוד...)

שירותי גרירה

להיתקע בדרכים, תוך כדי נסיעה או לפני תחילת הנסיעה, עם רכב שלא ניתן או לא מומלץ להניע אותו, אינו דבר כה נדיר, בוודאי בימות החורף הקרים. במקרה זה יש להזמין שירותי גרירה, אשר יגררו את הרכב למוסך לצורך איתור, אבחון ותיקון... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף מצבר עד הבית

מכירה והחלפת מצברים לכל סוגי הרכבים כולל שירות החלפת מצבר בבית הלקוח והחלפת מצברים עד הבית[catalogImages:batteries] ירדתם לרכב בבוקר והוא לא מניע? כנראה שנגמר לכם המצבר,אל דאגה איציק הללה חלקי חילוף מציע לכם שירות של חשמלאי רכב... (קרא עוד...)

חשמלאי רכב בתל אביב

חשמלאי רכב בתל אביב איציק הללה נתקעתם עם הרכב שלכם בתל אביב?אל דאגה זה לא סוף העולם אנחנו באיציק הללה חלקי חילוף לרכב,מציאים שירות של חשמלאי רכב בתל אביב,חשמלאי שמגיע עד אליכם ומתקן לכם את התקלה במקום,כל מה שעליכם לעשות... (קרא עוד...)

אודות

  איציק הללה חלקי חילוף הוא מרכז שירות לרכב המציע ללקוחותיו את כל סוגי השירותים תחת קורת גג אחת: חנות חלקי חילוף, שירותי מוסך ושירותי דרך כוללים. חנות חלקי החילוף, בהנהלת איציק הללה, הינה אחת מהחנויות המובילות באזור... (קרא עוד...)

איציק הללה חלקי חילוף לרכב

          חלקי חילוף לרכב מארזי טיפול שירותי דרך 24/7   שמנים לרכבבלמים לרכבמצברים לרכבמגבים לרכבפנסים לרכבמנועים לרכב מארזי טיפול להונדה מארזי טיפול לטיוטה מארזי טיפול... (קרא עוד...)


 

* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha

 
 
 
 
עיצוב