צלחות בלם

חפש את החלקים

רפידות בלמים לרכב הם חלק בלתי נפרד מהרכב שלנו,בכל כלי רכב יש ברקסים
 לפעמים הוא מגיע בצורה 
של תוף ולפעמים בצורה של דיסק,במכוניות הישנות הבלמים היו בלמי תוף מה שאומר בלם מיושן יותר ופחות יעיל בעצירת הרכב,לכן רוב הרכבים החדשים היום מגיעים עם עם בלמי דיסק ורפידות בלם.

מה תפקידם של רפידות בלמים?

אכן זאת שאלה מעולה התפקיד של הרפידות הוא לבלום את הרכב על ידי ביצוע הפעולה של לפיטה של הדיסק ועל ידי כך האוטו נבלם עד לעצירה מוחלטת,ברכבים שמותקן בהם מערכת abs הרפידות תופסות את הדיסק לסירוגין על מנת למנוע נעילה של הגלגלים ובעזרת מערכת הabs אנחנו יכולים לנווט את הרכב תוך כדאי לחיצת חירום על דוושת הברקס.

מה החשיבות של רפידות תקינות ברכב?

הברקסים של הרכב הם החלק הכי חשוב ברכב,אנחנו משתמשים בהם לאורך כל הנסיעה,אם הבלמים לא מתפקדים בצורה תקינה האוטו לא יבלום בצורה טובה והדבר יכול לגרום לתאונה או לאיבוד שליטה על הרכב לכן מאוד חשוב להקפיד על החלפת הרפידות בזמן ולבדוק כל פרק זמן מסויים שהם תקינות על מנת למנוע שחיקה מוגברת של הצלחות.

האם יש הבדלים בין הסוגים השונים של רפידות בלמים לרכב שלנו?

התשובה היא כמובן יש הבדלים בין הסוגים של הרפידות,יש רפידות בלמים זולים מתוצרת סין שהאיכות שלהם ירודה,אנחנו לא ממליצים בשום פנים ואופן לחסוך על הרפידות יש לרכוש את אותו סוג של רפידות שמגיעים עם הרכב כמו שהיצרן הרכיב או יצרנים איכותיים בעלי שם עולמי,ההבדל הוא זעיר במחיר לכן לא מומלץ לקחת את הסיכון של לקחת מוצר באיכות ירודה שיכול לגרום חלילה לתאונה או לתקלה במערכת הברקסים של הרכב.

האם אפשר להחליף לבד את רפידות הבלמים ברכב שלנו?

אנחנו לא ממליצים לקחת סיכון ולהרכיב רכיב כל כך חשוב שאחרי על בלימת הרכב שלנו לבד,אם יש לכם ניסיון ואתם יודעים כיצד להרכיב את הרפידות אתם מוזמנים לבוא ולרכוש מאיתנו את הרפידות ולהרכיב אותם לבד,אם אתם לא יודעים איך להרכיב אנחנו מציעים שירות של התקנת הרפידות בתוספת תשלום.

רפידות בלם

שעות פעילות

א’-ה’ 07:00-18:00
ו’ 07:00-15:00
 
טלפון לקריאות, הזמנות וקביעת תורים:
03-5544501
03-5544502
03-5544503
נייד: 052-2436791
פקס” : 074-7034292
 
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן