שמנים לרכב

חפש את החלקים

ברוכים הבאים לחנות של איציק הללה שבה ניתן למצוא אביזרים, שמנים לרכב ומוצרי טיפוח לרכב.
אנו מזמינים אתכם לסייר בחנות הוירטואלית שלנו, לבדוק
ולגלות שאנו מציעים מגוון מוצרים איכותיים מאוד במחירים הוגנים ביתור. כמו כן אנו מציעים שירות מוסך נייד עד הבית 24 שעות ביממה.

שמנים לרכב

אצלנו ניתן למצוא שמנים שונים של חברות המובילות בעולם

תפקיד שמנים לרכב 

1. אטימה בין החלקים הנעים ברכב
2. שמירה על טמפרטורה נכונה ואופטימלית
3. ניקוי ושטיפה של המנוע או הגיר שמלוכלך.

לשמנים לרכב אין תקנים אחידים וגורפים אלא התקנים נקבעים לפי הייעוד שלהם, כך למשל לשמן מנוע התקינה הרווחת היא זו של המכון האמריקאי למוצרי נפט (API) המורכבת מהאות S למנועי בנזין (מנוע הצתה) או C למנועי דיזל (מנוע בעירה) ולצידם אות נוספת המייצגת את דירוג השמן לפי התוספים המרכיבים אותו. בנוסף לכך ישנם שמנים מינרלים שונים באופן מלא או חצי סינטטיים המשלבים תוספים סינטטיים מלאים אשר מורכבים מתוספים רבים שגורמים לשמן לתפקד באופן שונה מצורתו המקורית.

על מה יש לשים לב כאשר בוחרים שמן לרכב

כשאנחנו רוצים לבחור שמנים לרכב חשוב תמיד לזכור ששמן המנוע או שמן הגיר הטוב ביותר לרכב שלנו, הוא השמן שהוגדר לפי הוראות היצרן ולא תמיד השמן החדש שיצא לשוק. שימוש בשמן שבתקינה אחרת יכול להזיק לרכב שלנו ולפעילותו לא רק בטווח הקצר בצריכת הדלק אבל גם בטווח הארוך בשל גרימת פגיעה במנוע ותיבת ההילוכים.

שימוש בשמנים לרכב שאינם מתאימים ספציפי לרכב, עלולים לגרום להיווצרות שבבי מתכת על ידי אטימה לא ראויה של החלקים הנעים ולטמפרטורה גבוהה יותר מדי. השמן מבצע ניקוי של המערכת השבבים עד שמגיע לפילטר שמן כאשר בסוף נסתם ומונע את המעבר התקין של שמן במערכת ויכול גם לגרום לנזקים בלתי הפיכים למערכת כולה.

מתעניינים בטיפולים לרכב? בדף הבא (על מנת לעבור לדף הבא יש ללחוץ על הקישור) טיפולים לרכב 24/7 ניתן לקרוא אודות חשיבות טיפולים תקופתיים ועוד..

שעות פעילות

א’-ה’ 07:00-18:00
ו’ 07:00-15:00
 
טלפון לקריאות, הזמנות וקביעת תורים:
03-5544501
03-5544502
03-5544503
נייד: 052-2436791
פקס” : 074-7034292
 
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן